PRŮBĚH biorezonance – co vás čeká při odvykání kouření

Biorezonance je zcela bezbolestná a bez vedlejších účinků

Co Vás tedy čeká?

Průběh terapieNemusíte se ničeho obávat. Biorezonance je bezpečná metoda, která vás zbaví pocitu „nikotinového hladu“ – tedy fyzické závislosti na nikotinu, Tato metoda je bezbolestná, bez vedlejších účinků a trvá v závislosti na zvoleném programu 40-60 minut. Do příchodu k nám se v kouření nijak neomezujte.

Biorezonance - schema

Před příchodem k nám, si zapalte svoji poslední cigaretu a zbytek nedokouřené cigarety včetně popela přinesete sebou. Den před, v průběhu a po, se nesmí pít alkohol. V den návštěvy našeho centra se nedoporučuje pít káva a černý čaj, je však třeba zvýšit přísun tekutin.

Nejprve vyplníte krátký formulář, odložíte mobilní telefon a kovové předměty. Posadíme Vás do křesla, za záda Vám vložíme modulační podložku, ruce položíte na deskové elektrody. Požádáme Vás o vzorek Vaší poslední nedokouřené cigarety, které vložíme do vstupní nádobky přístroje k provedení analýzy. Po celou dobu nebudete cítit žádnou bolest, nebudete mít žádné nepříjemné pocity. Budete-li mít jakékoliv otázky, rádi vám je zodpovíme.

ČIP slouží k prodloužení účinkú biorezonance. Aplikuje se ihned po absolvování biorezonance 2 prsty pod pupík a nebo pod krční páteř na dobu 3 týdnů.

Na závěr od nás dostanete poukaz na opakování, které je do 30 dnů ZDARMA. Na opakování se lze tedy domluvit i 30. den. Opakování je určeno těm, kteří selžou a nebo i těm, ktří již nekouří ale pociťují potřebu biorezonance zopakovat.

Chuť na cigaretu (nikotinový hlad) mizí ihned nebo do několika hodin. Tato metoda však neodstraní psychické a motorické návyky, proto rozhodnutí přestat kouřit je jen na Vás a je třeba počítat s jistou mírou pevné vůle.

Biorezonanční metoda se nedoporučuje: těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem, epileptikům, schizofrenikům a diabetikům užívajících inzulin pouze s vědomím svého ošetřujícího lékaře.